terminaator

jäääär

Ott Lepland kvartett

HENDRIK SAL-SALLER & ERKO LAURIMAA

Tanel Padar

Ronn Moss (USA)

The Garnett Family (UK)

Kontserdid

„AKUSTILINE ROCK-KONTSERT”
TERMINAATOR

Juba üle 30 aasta lavalaudadel rokkinud Terminaator annab oktoobris Eesti Rahva Muuseumis akustilise rock-kontserdi, et tuua publikuni bändi parimad laulud tavapärasest rahulikumas võtmes. Oma tegutsemisaastate jooksul on bänd välja andnud hulga albumeid lugudega, mis on vallutanud edetabeleid ning millest on saanud paljude eestlaste lemmikpalad. Sellel kontserdil kõlavad sellised hitid nagu „Jää”, „Muinasjutu mets”, „Romula” ja akustiliselt eriti kaunis lugu „See ei ole saladus”. Lisaks saab kuulda ka põnevaid ning naljakaid juhtumisi, mis bändil 30 aasta jooksul kontserte andes ette on tulnud. Üks on kindel – elamusi jagub sel õhtul kuhjaga!

N 5. oktoober, kell 19 – Tartu, Eesti Rahva Muuseum

Piletilevi: 12 € – 19 €
Piletimaailm: 12 € – 19 €

Piletiinfo tel 506 8693 või ludmilla@kontsert.ee

„Sügiskontsert”
Jäääär

Jäääär on vaatamata jahedale nimele soojendanud oma sõpru varsti juba 27 aastat. Meloodilise muusika ja mõttega laulutekstide austajaid õnneks jätkub. Suvi sai läbi – eks nüüd on paras aeg laulda sügisetüdrukust, lumevärvidest, punasest käpikust, aga etteruttavalt ka kevadistest pidudest ja oehh… paljust-paljust muust!

L 7. oktoober, kell 17 – Vihula mõis

Piletilevi: 12 € – 19 €
Piletimaailm: 12 € – 19 €

Piletiinfo tel 506 8693 või ludmilla@kontsert.ee

Ott Lepland kvartett

Ott Lepland annab koos oma fantastilise kvartetiga oktoobris kolm kaunist kontserti. Esitusele tulevad Oti tuntumad ja parimad palad, mis neil kontsertidel kõlavad neljahäälselt ja lummavad tõenäoliselt igaüht! Tule ja loo endale üks imeilus mälestus sumedast sügisõhtust koos Ott Lepland kvartetiga!

L  14. oktoober, kell 17 – Vihula mõisa kontserdisaal
N, 19. oktoober, kell 19 – Tartu, Eesti Rahva Muuseum
P, 22. oktoober, kell 18 – Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja

Piletilevi: 12 € – 19 €
Piletimaailm: 12 € – 19 €

Piletiinfo tel 506 8693 või ludmilla@kontsert.ee

Unplugged
HENDRIK SAL-SALLER & ERKO LAURIMAA

Kahel sügisõhtul esitavad Hendrik Sal-Saller ja Erko Laurimaa koos akustilistel kitarridel ansambel Smilersi lugusid. Esitusele tulevad rahva lemmikud palad uues võtmes. Nendel kontsertidel loovad muusikud hubase ja romantilise õhkkonna kaunite laulude nautimiseks, et veeta koos publikuga üks mõnus muusikat täis õhtu.

L 4. november, kell 17 – Vihula mõis
P 19. november, kell 18 – Tartu, Eesti Rahva Muuseum

Piletilevi: 12 € – 19 €
Piletimaailm: 12 € – 19 €

Piletiinfo tel 506 8693 või ludmilla@kontsert.ee

Tanel Padar
„Parem veelgi”

Tanel Padar annab koos oma uue bändiga 3. detsembril Eesti Rahva Muuseumis kauni akustilise kontserdi. Mõnusas talveõhtus saab kuulda nii Taneli põnevat uut muusikat ja samas kogeda äratundmisrõõmu lugudest, mis inimestele juba varem sügavale hinge pugenud on. Suurepärane elamus ja muusikarohke õhtu on garanteeritud!

P 3. detsember, kell 20 – Tartu, Eesti Rahva Muuseum

Piletilevi: 12 € – 19 €
Piletimaailm: 12 € – 19 €

Piletiinfo tel 506 8693 või ludmilla@kontsert.ee

Esmakordselt Eestis Vaprad ja Ilusad staar
RONN MOSS (USA)
“Baby Come Back”

Esmakordselt Baltikumis! 5. detsembril esineb Tallinnas, Nordea Kontserdimajas enneolematu kontserdiga Ronn Moss, kes on tuntud aastakümneid teleekraanidel püsinud hittsarjast „Vaprad ja ilusad” tegelaskuju Ridge Forresteri ning ansambli Player liikmena.
Ronn Moss alustas muusikukarjääriga 11-aastaselt, õppides selgeks trummimängu, kitarri ja basskitarri. Tema bändi Playeri hittlugu „Baby Come Back” saavutas seitsmekümnendate lõpus esipositsiooni mitmetes USA edetabelites ning andis hoo sisse bändi edasisele edule. Player on tegutsemisaastate jooksul andnud välja kuus albumit ning tuuritanud USAs, Kanadas, Euroopas ja Austraalias. 2000. aastal andis Ronn Moss välja oma esimese sooloalbumi „I’mYour Man”, mis osutus väga populaarseks. 2005. aastal ilmus teine album „Uncovered”, mis sisaldas ka hittlugu „It’s All About You”.
Ainukesel kontserdil Balti riikides saab kuulda nii Playeri kui ka Ronn Mossi laule. Esitusele tulevad sellised hitid nagu „Baby Come Back”, „This Time I’m In It for Love” ja „I’m Your Man”.

T 5. detsember, kell 19 – Nordea Kontserdimaja

Piletilevi:  25 € – 129 €

Piletiinfo tel 506 8693 või ludmilla@kontsert.ee

vokaalansambel
The Garnett Family (uK)

Jõulukontserdid

The Garnett Family on Inglismaa vokaalansambel, mille liikmeteks on kolm õde Rachel, Anna ja Abigail ning nende ema Helen. Perekond osales avalikkuse ees esmakordselt 2016. a Briti talendisaates, kus nad pälvisid nii publiku kui kohtunike tormilise aplausi oma võrratu esitusega Jess Glynne’i loost „Take Me Home”. Nende etteasted saates olid lummavad ning professionaalsed ühteaegu. Nüüd tuleb The Garnett Family esmakordselt Eestisse ning ootab kannatamatult kohtumist Eesti publikuga!

Nende muusikastiil hõlmab peamiselt souli ja gosplit, tuues kuulajateni nii vanemad kui ka kaasaegsemad hitid, teiste seas „Natural Woman”, „Talking to the Moon” ja „Say a Little Prayer”. Ansambli kaunis mitmehäälsus moodustab täiusliku harmoonia ning annab tuntud lauludele uudse kõla. Naiste võimsad ning imeilusad hääled lummavad publiku ning toovad glamuuri ja suurepärase elamuse iga kontserdikuulajani!

The Garnett Family võrratut kontserti on võimalik kuulata 11. detsembril Tartu Vanemuise kontserdimajas, 12. detsembril Tallinna Kaarli kirikus ja 13. detsembril Pärnu kontserdimajas. Kontsertide algus on kl 19.00.

E 11. detsember, kell 19 – Tartu, Vanemuise Kontserdimaja
T 12. detsember, kell 19 – Tallinn, Kaarli kirik
K 13.detsember, kell 19 – Pärnu Kontserdimaja

Piletilevi: 20 € – 32 €, VIP 40 €
Piletimaailm: 20 € – 32 €, VIP 40 €

Piletiinfo tel 506 8693 või ludmilla@kontsert.ee